Kdo si hraje, nezlobí … Ostende, Belgie

Vzpomněl jsem si, jak jsme si hráli na pískovišti …
Takhle si „hrají“ na písku v Belgii; úprava mořského dna Severního moře.
Ostende léto 2014


DSC_0074_20140617web
DSC_0075_20140617web
DSC_0072_20140617web
DSC_0070_20140617web

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.