Jan DušekJmenuji se Jan Dušek,  jsem realitní makléř a vítám Vás na těchto stránkách. Takřka třicet let se pohybuji ve světě nemovitostí a stavebnictví.  Jako geodet nebo,  chcete-li zeměměřič, jsem pomáhal lidem měřit jejich pozemky, domy, továrny – prostě vše co se změřit dalo. Pomáhal jsem jim jednat s úřady, právníky, projektanty, architekty, připravovat pro ně možné i nemožné podklady, co si jen může člověk představit i nepředstavit, aby nakonec jejich vysněný dům, pozemek, továrna byla tam kde má být a vypadala tak, jak chtěli,  aby vypadala.

Bezmála třicet let jsem jim na otázku jestli nevím o nějakém pozemku, domu, továrně aby si splnili svůj sen, nebo jestli bych nevěděl, kdo by si ten jejich dům, pozemek, továrnu koupil, že se chtějí třeba stěhovat musel odpovídat: „Omlouvám se, ale my zeměměřiči měříme, musíte za makléři“.

Nakonec jsem si řekl a proč ne? Proč skoro třicet let zkušeností s katastrem nemovitostí, pozemky, stavbami, formuláři, projekty, smlouvami, jednání s lidmi všech profesí a skupin od dělníků, zedníků, tesařů po architekty, úředníky, právníky, ředitele, podnikatele nedat do služeb lidem a pomoci jim splnit jejich sny o bytě, o malé dílně nebo rovnou o pozemku pro vysněnou vilu s bazénem nebo továrně kde bude práce pro lidi, kteří zase mají své sny …

Nabízím Vám svoje zkušenosti a zázemí největšího prodejce realit na světě společnosti RE/MAX.  Spolu s více jak 100 000 makléři (1300 v ČR) ve více jak 100 zemích světa tvoříme spolupracující tým který je tady pro Vás a který Vám má co nabídnout takřka všude na kouli se jménem Země. A kdo ví, někdy v budoucnu třeba i na Měsíci …

Jedna z příčin jejich vzniku byla i potřeba amatérských fotografií opustit HD počítače kde se začaly hromadit, a rozletět se do virtuálního světa internetu k potěše autora a snad i náhodného návštěvníka.

Stránky a fotografie na nich publikované nemají žádné umělecké ani jiné ambice. Přesto, kdyby jsi zatoužil jich použít, můžeš mě kontaktovat, určitě se nějak domluvíme.

Jakékoliv komentáře jsou vítány.

Podobnost dějů a stavů v okamžitu stisku spouště se skutečností není náhodná.

Váš realitní makléř

Jan Dušek
RE/MAX Dynamic Lanškroun
Sládkova 2
563 01 Lanškroun