Vítejte ve světě, kde každý snímek vypráví příběh a každý úhel odhaluje novou perspektivu. Jsem vášnivý amatérský fotograf s profesním pozadím v geodézii a desetiletou kariérou v realitách. Mé jméno je Jan Dušek, a tato stránka je odrazem mé cesty – od mapování země po zachycení její krásy skrze objektiv.

S geodetickým pravítkem v jedné ruce a kamerou v druhé jsem procestoval mnoho cest. Třicet let v terénu mi poskytlo jedinečný pohled na svět, který se snažím zachytit ve svých fotografiích. Ať už jde o pečlivě vyváženou kompozici nebo spontánní okamžik zachycený v pravý čas, mé fotografie jsou odrazem mé vášně pro objevování a sdílení příběhů.

V realitách jsem se naučil, že každý domov má svůj příběh a každý prostor má svou duši. Jako makléř ve společnosti RE/MAX jsem měl tu čest být součástí mnoha životních příběhů, a toto zkušenostní bohatství přináším i do své fotografie.

Prohlédněte si mé portfolio a nechte se unést do světa, kde linie mezi zemí a uměním se stírají. Každá fotografie je pozvánkou do světa, který jsem měl tu čest poznat – světa plného krásy, kontrastů a nekonečných příběhů.

Jan Dušek