Pro své klienty a klienty světové sítě realitních kanceláří RE/MAX hledám nemovitosti k prodeji nebo pronájmu.  Oslovením reálných zájemců o nemovitosti je nejrychlejší cesta k prodeji či pronájmu i Vaší nemovitosti.

Veškeré kontakty a údaje v databázi jsou získány z osobního jednání s klienty.

V případě prodeje Vaší nemovitosti mým prostřednictvím oslovuji bezprostředně po dohodnutí podmínek prodeje již přímo konkrétní zájemce o koupi či pronájem s informací o Vaší nemovitosti např. v takovéto podobě: „Informace o nemovitosti k prodeji“

databáze poptávek po nemovitostech

V případě, že jste vlastníkem nemovitosti a máte zájem o zprostředkování jejího prodeje případně pronájmu můžete mě nezávazně kontaktovat pomocí kontaktního formuláře případně e-mailem nebo přímo na telefonním čísle +420 603 413 827 .

Nezávazně a zdarma Vám poskytnu poradenský servis; v případě zájmu Vám mohu stanovit optimální prodejní cenu Vaší nemovitosti.

Pokuď mi doporučíte klienta, který využije mých služeb v oblasti realit, zavazuji se Vám (písemnou smlouvou) v případě realizace obchodního případu vyplatit z mé celkové provize částku ve výši 5 000,- Kč – 10 000,- Kč (dle typu obchodního případu).

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..